Web Design division of Sahl Afzar Co. starts in the early

          days that Sahl Afzar Co. was found.

       A growing team with several experts in Art & Design working

     from the beginning of internet and www history.

We believe that web designing is an Art Individually and has a great different with any other cases of design.

Also we are the 1st group of designers who have real R&D work team with related experiences.

 

 

در عصر تکنولوژی اطلاعات ، بهره گیری از روشهای غیر مکانیزه جهت جمع آوری و پردازش اطلاعات و استفاده از نیروی انسانی برای انجام کارهای اداری ، اگر کار عبثی نبا شد ، امری بسیار هزینه زاست .امروزه اینگونه فعالیتها توسط رایانه و سیستم های ارتباطی با هزینه کمتر و کارایی بسیار بالا انجام می گیرد. گروه سهل افزار بستری را برای فعالیتهای شما فراهم می سازد تا بتواند فعالیتهای خود را با عصر تکنولوژی اطلاعات همگام سازید . برای میل به این هدف گروه سهل افزار موارد ذیل را پیشنهاد می کند.

 

ثبت دومین Domain Registration 

برای ورود به عرصه اینترنت شما نیازمند ثبت نام شرکت خود در اینترنت می باشید.(بطور مثال شرکت Gulf Net با دومین خود در اینتزنت شناخته شده www.Gulfnett.com ) . گروه سهل افزار با ثبت دومین شما ، راه شما را به این عرصه هموار می سازد.

 

میزبانی وب    Web Hosting

گروه سهل افزار برای معرفی کالا و خدمات شرکت شما ، فضای مورد نیاز بر روی اینترنت را برای دومین شما اختصاص می دهد ، با اختصاص این فضا امور بازاریابی و تبلیغات کالا و خدمات شما به صورت الکترونیکی به جهانیان عرضه می شود.

 

اجاره سرور اختصاصی  Dedicated Server

اجاره سرور سرویسی است مناسب جهت وب سایت سازمانها ویا شرکتهایی که حجم کار سنگینی را مد نظر دارند، دارای سایتهای زیر مجموعه هستند ، قصد ارائه خدمات میزبانی وب را دارند ، از لحاظ امنیتی اطلاعات وب سایتشان دارای اهمیت بسیار زیادی است و یا قصد گسترش فعالیتهایشان را در آینده دارند.

سرورهای شرکت در ایالت تگزاس ایالت متحده واقع شده است ، Data Center سرورهای ما تنها در فاصله 100 متری Backbone  اصلی قرار گرفته است .

 

طراحی وب   Web Designing

مهمترین مسئله در امر ارائه اطلاعات بر روی اینترنت ، تصویر وب سایت بر اساس نوع و نحوه کار شماست .گروه سهل افزار با داشتن کادری متخصص در کلیه امور طراحی وب ، نیاز شما را در این زمینه برآورده خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت  www.Ermitra.com مراجعه نمایید.

 

راه اندازی شبکه   Networking

با این سیستم کلیه فعالیتهای اداری و ارتباط مکتوب در سازمانها ، نهاد ها ، ادارات و شرکتها تسهیل می شود. با وجود این سیستم شما میتوانید کلیه فعالیتهای اداری در طبقات و حتی ساختمانهای مجزا بدون جابجایی فیزیکی مکتوبات انجام داده و کنترل های لازم را اعمال نمایید.(بطور مثال تنها با زدن چند کلید روی صفحه کلید می توان نامه ای را از یک محل به محل دیگر در لحظه ارسال داشت.)دیگر امکانات این سیستم طبق سر فصلهای زیر می باشد:

-به اشتراک گذاشتن اطلاعات چند کامپیوتر

- استفاده همه کامپیوتر ها از یک Fax , Printer , Modem

- فرستادن پیغام بصورت نامه به بقیه کامپیوترها

- استفاده تمام کامپیوتر ها از اینترنت فقط با یک خط

- برقراری ارتباط صوتی و تصویری

- استفاده کلیه کامپیوترها از یک نرم افزار مانند نرم افزارهای حسابداری

- و ...

 

خدمات مشاوره امنیت شبکه  Network Security

شرکت سهل افزار مفتخر است بالاترین استاندارد امنیتی را جهت خدمات خود ارائه دهد.سیستم  Anti-Hacking   مجهز به دو Firewall  مجزا می باشد .خوشحال خواهیم شد با اعزام کارشناس و خدمات مشاوره ای ، شما را یاری دهیم.               

 

Copyright ©2003 2008 Sahl Afzar Co, Ltd. All rights reserved.